Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic

iiyama – producent wysokiej jakości monitorów


iiyama logo

Działalność firmy iiyama opiera się na produkcji wysokiej klasy monitorów. Jej misją jest tworzenie rozwiązań o doskonałym stosunku możliwości do ceny. Dzięki temu w jej produkty można się zaopatrzyć nie nadwyrężając zanadto portfela. Rozwiązania cieszą się sporą popularnością na międzynarodowych rynkach, doskonale spisując się w środowiskach domowych i biurowych.

Innowacyjność i rozwój

Historia firmy sięga 1973 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Tokio, a europejskie centrum mieści się w Holandii. Systematyczne analizy rynkowe sprawiają, że zawsze trzyma rękę na pulsie, wykorzystując najnowsze osiągnięcia  technologiczne. Pozwala to także na dynamiczne reagowanie na zmienne preferencje użytkowników. Dzięki konsekwentnej polityce i wysokiej jakości oferowanych monitorów producent notuje stały wzrost klientów.

Zorientowanie na klienta

Koncentrowanie się na stabilnych fundamentach przedsiębiorstwa i jego elastycznej strukturze pozwala łączyć tradycyjne wartości z galopującymi zmianami na rynku. Inwestycje w badania umożliwiają uchwycenie wartościowych nowości i wykorzystanie ich w produkcji na szeroką skalę, wyprzedzając oczekiwania klientów.

Proces twórczy

Kładąc duży nacisk na monitorowanie powstawania rozwiązań na każdym etapie producent dba o każdy detal, dzięki czemu zdobył wiele wyróżnień i nagród przyznanych przez specjalistyczne magazyny. Urządzenia spotykają się również z bardzo pozytywnym odbiorem wśród klientów.

Ekspansja

Pierwsze monitory iiyama powstały w 1978 roku. Obecnie firma działa na rynku azjatyckim, amerykańskim i europejskim. Na polskim gruncie wyróżniła się m.in. wprowadzając urządzenia z funkcją High Brightness. Jako pierwsza zaproponowała także modele z opcją czujnika światła i ruchu jednocześnie.

Oferta

Szeroki wybór produktów marki iiyama pozwala na dobór urządzenia idealnie wpisującego się w indywidualne potrzeby i wymagania. W przypadku pytań odnośnie konkretnych modeli, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który z chęcią przybliży Państwu szczegóły oferty.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-61%
-28%
-83%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia