Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  iiyama

  iiyama – producent wysokiej jakości monitorów


  iiyama logo

  Działalność firmy iiyama opiera się na produkcji wysokiej klasy monitorów. Jej misją jest tworzenie rozwiązań o doskonałym stosunku możliwości do ceny. Dzięki temu w jej produkty można się zaopatrzyć nie nadwyrężając zanadto portfela. Rozwiązania cieszą się sporą popularnością na międzynarodowych rynkach, doskonale spisując się w środowiskach domowych i biurowych.

  Innowacyjność i rozwój

  Historia firmy sięga 1973 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Tokio, a europejskie centrum mieści się w Holandii. Systematyczne analizy rynkowe sprawiają, że zawsze trzyma rękę na pulsie, wykorzystując najnowsze osiągnięcia  technologiczne. Pozwala to także na dynamiczne reagowanie na zmienne preferencje użytkowników. Dzięki konsekwentnej polityce i wysokiej jakości oferowanych monitorów producent notuje stały wzrost klientów.

  Zorientowanie na klienta

  Koncentrowanie się na stabilnych fundamentach przedsiębiorstwa i jego elastycznej strukturze pozwala łączyć tradycyjne wartości z galopującymi zmianami na rynku. Inwestycje w badania umożliwiają uchwycenie wartościowych nowości i wykorzystanie ich w produkcji na szeroką skalę, wyprzedzając oczekiwania klientów.

  Proces twórczy

  Kładąc duży nacisk na monitorowanie powstawania rozwiązań na każdym etapie producent dba o każdy detal, dzięki czemu zdobył wiele wyróżnień i nagród przyznanych przez specjalistyczne magazyny. Urządzenia spotykają się również z bardzo pozytywnym odbiorem wśród klientów.

  Ekspansja

  Pierwsze monitory iiyama powstały w 1978 roku. Obecnie firma działa na rynku azjatyckim, amerykańskim i europejskim. Na polskim gruncie wyróżniła się m.in. wprowadzając urządzenia z funkcją High Brightness. Jako pierwsza zaproponowała także modele z opcją czujnika światła i ruchu jednocześnie.

  Oferta

  Szeroki wybór produktów marki iiyama pozwala na dobór urządzenia idealnie wpisującego się w indywidualne potrzeby i wymagania. W przypadku pytań odnośnie konkretnych modeli, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który z chęcią przybliży Państwu szczegóły oferty.

  Aktualne promocje:
  -19%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia