Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


  Kategoria HPE ProLiant Golden Offer obejmuje szeroką ofertę rozwiązań w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Można w niej znaleźć predefiniowane konfiguracje serwerów w zróżnicowanych formach – rack, tower lub blade. Lista jest na bieżąco uzupełniana o nowe modele, co daje pewność, że przeglądana kategoria jest zawsze aktualna. Różnorodność technologii HPE umiejętnie łączy najwyższą jakość z niezawodnością, niezależnie od wybranego rozwiązania.

   

  Dostępne rozwiązania stanowią połączenie bezkonkurencyjnej jakości i korzystnej ceny. W przypadku pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże wybrać odpowiednie, dostosowane do danego środowiska urządzenie.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia