Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Kategoria HPE ProLiant Golden Offer obejmuje szeroką ofertę rozwiązań w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Można w niej znaleźć predefiniowane konfiguracje serwerów w zróżnicowanych formach – rack, tower lub blade. Lista jest na bieżąco uzupełniana o nowe modele, co daje pewność, że przeglądana kategoria jest zawsze aktualna. Różnorodność technologii HPE umiejętnie łączy najwyższą jakość z niezawodnością, niezależnie od wybranego rozwiązania.

 

Dostępne rozwiązania stanowią połączenie bezkonkurencyjnej jakości i korzystnej ceny. W przypadku pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże wybrać odpowiednie, dostosowane do danego środowiska urządzenie.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-1%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia