0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
ProLiant DL Family


HPE ProLiant DL Family – najwyższa jakość połączona z niezawodnością

Seria DL Family należy do rodziny produktów linii serwerów HPE. Cechuje ją stosunkowo niski czas przestojów i bardzo korzystny stosunek mocy do wielkości urządzenia. Rozwiązania z serii HPE DL Family to wszechstronne, zoptymalizowane serwery stelażowe, łączące efektywność, wydajność i sprawne zarządzanie. Liczone w dekadach doświadczenie światowej klasy inżynierów i na bieżąco aktualizowana wiedza skupiły się w nich na przyspieszeniu wdrażania technologii komputerowych dla najnowszych biznesowych rozwiązań.

 

Innowacyjne rozwiązania

Linia DL jest idealna dla klientów oczekujących jak najlepszych wyników i zaawansowanych systemów zarządzających. Zastosowanie innowacyjnych technologii sprawiło, że od rozwiązań starej generacji wyróżnia ją m.in. ulepszona możliwość zarządzania HPE iLO Management, lepszy silnik, do dwóch razy większa pojemność pamięci i przejrzyste zasady serwisowania.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia