Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Serwery HPE ProLiant  - jakość, wydajność, niezawodność

Linia serwerów HPE Proliant podzielona jest na kilka rodzin produktów: DL Family, ML Family, BL Family, MicroServer oraz Golden Offer. Serwery HPE Proliant wyróżniają się niskimi czasami przestojów i doskonałym stosunkiem mocy do wielkości urządzenia, co ułatwia ich zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach.

Dostosowane do potrzeb

W ramach serii serwerów HPE dostępny jest szeroki zakres rozwiązań. Od najmniejszych serwerów jak Proliant MicroServer G1610T, po ekonomiczne rozwiązania klasy korporacyjnej, jak np. HPE ML350 – 8-rdzeniowy, obsługujący 8 dysków twardych i wyposażony w 4 porty Ethernet serwer dla firm, które cenią sobie wydajność i funkcjonalność. Rozwiązania MicroServer doskonale się sprawdzają jako pierwszy serwer środowiska IT. Niewielkich rozmiarów, wydajne urządzenia są korzystnym wyborem dla małych firm. Cechują się łatwością obsługi, a także bezproblemowym serwisowaniem, co przekłada się na możliwość zredukowania ponoszonych kosztów.

Innowacja

Produkty HPE Proliant BL Family to innowacyjne rozwiązanie do którego największych zalet klienci zaliczają skalowalność, niskie koszty i łatwość obsługi. Testy wykazały, że urządzenia te w porównaniu do tradycyjnych serwerów pozwalają na 90% redukcję czasu przestojów i 129% większy ROI. Najchętniej wybieranym modelem z kategorii Proliant BL Family jest serwer HPE Proliant BL460C.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-2%
-18%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia