Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  HPE Care PackHPE Care Pack
  Serwery HPE ProLiant


  Serwery HPE ProLiant  - jakość, wydajność, niezawodność

  Linia serwerów HPE Proliant podzielona jest na kilka rodzin produktów: DL Family, ML Family, BL Family, MicroServer oraz Golden Offer. Serwery HPE Proliant wyróżniają się niskimi czasami przestojów i doskonałym stosunkiem mocy do wielkości urządzenia, co ułatwia ich zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach.

  Dostosowane do potrzeb

  W ramach serii serwerów HPE dostępny jest szeroki zakres rozwiązań. Od najmniejszych serwerów jak Proliant MicroServer G1610T, po ekonomiczne rozwiązania klasy korporacyjnej, jak np. HPE ML350 – 8-rdzeniowy, obsługujący 8 dysków twardych i wyposażony w 4 porty Ethernet serwer dla firm, które cenią sobie wydajność i funkcjonalność. Rozwiązania MicroServer doskonale się sprawdzają jako pierwszy serwer środowiska IT. Niewielkich rozmiarów, wydajne urządzenia są korzystnym wyborem dla małych firm. Cechują się łatwością obsługi, a także bezproblemowym serwisowaniem, co przekłada się na możliwość zredukowania ponoszonych kosztów.

  Innowacja

  Produkty HPE Proliant BL Family to innowacyjne rozwiązanie do którego największych zalet klienci zaliczają skalowalność, niskie koszty i łatwość obsługi. Testy wykazały, że urządzenia te w porównaniu do tradycyjnych serwerów pozwalają na 90% redukcję czasu przestojów i 129% większy ROI. Najchętniej wybieranym modelem z kategorii Proliant BL Family jest serwer HPE Proliant BL460C.

  Aktualne promocje:
  -19%
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia