0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care Pack HPE Care Pack
Serwery HPE ProLiant


Serwery HPE ProLiant  - jakość, wydajność, niezawodność

Linia serwerów HPE Proliant podzielona jest na kilka rodzin produktów: DL Family, ML Family, BL Family, MicroServer oraz Golden Offer. Serwery HPE Proliant wyróżniają się niskimi czasami przestojów i doskonałym stosunkiem mocy do wielkości urządzenia, co ułatwia ich zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach.

Dostosowane do potrzeb

W ramach serii serwerów HPE dostępny jest szeroki zakres rozwiązań. Od najmniejszych serwerów jak Proliant MicroServer G1610T, po ekonomiczne rozwiązania klasy korporacyjnej, jak np. HPE ML350 – 8-rdzeniowy, obsługujący 8 dysków twardych i wyposażony w 4 porty Ethernet serwer dla firm, które cenią sobie wydajność i funkcjonalność. Rozwiązania MicroServer doskonale się sprawdzają jako pierwszy serwer środowiska IT. Niewielkich rozmiarów, wydajne urządzenia są korzystnym wyborem dla małych firm. Cechują się łatwością obsługi, a także bezproblemowym serwisowaniem, co przekłada się na możliwość zredukowania ponoszonych kosztów.

Innowacja

Produkty HPE Proliant BL Family to innowacyjne rozwiązanie do którego największych zalet klienci zaliczają skalowalność, niskie koszty i łatwość obsługi. Testy wykazały, że urządzenia te w porównaniu do tradycyjnych serwerów pozwalają na 90% redukcję czasu przestojów i 129% większy ROI. Najchętniej wybieranym modelem z kategorii Proliant BL Family jest serwer HPE Proliant BL460C.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia