Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Pakiety serwisowe HPE


  Pakiety serwisowe HPE – praktyczne rozwiązania

  Pakiety serwisowe HPE Care Pack pozwalają na optymalną konfigurację urządzeń, szybkie rozwiązywanie problemów w trakcie ich użytkowania oraz uzyskanie profesjonalnej opieki pogwarancyjnej. Pakiety usług serwisowych skomponowane są tak, aby zapewnić niezbędne wsparcie użytkownikom produktów HPE – obejmują wszystkie urządzenia systemu informatycznego znajdujące się w firmie: od komputerów biurkowych po największe serwery. To ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie szybkiej pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

   

  Szereg korzyści

  O skorzystaniu z oferty Care Pack warto pomyśleć zwłaszcza przy zakupie urządzeń wyższej klasy i tworzeniu złożonej struktury sieciowej, gdy pomoc z instalacją i wdrożeniem z pewnością pozwoli na uzyskanie maksymalnej wydajności, czasu bez przestojów i redukcję kosztów oraz po okresie standardowej gwarancji urządzeń – przedłużoną opieką pogwarancyjną, co przekłada się na dłuższe korzystanie ze sprzętu bez ponoszenia ryzyka kosztownych napraw.

  Aktualne promocje:
  -17%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia