Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Pakiety serwisowe HPE – praktyczne rozwiązania

Pakiety serwisowe HPE Care Pack pozwalają na optymalną konfigurację urządzeń, szybkie rozwiązywanie problemów w trakcie ich użytkowania oraz uzyskanie profesjonalnej opieki pogwarancyjnej. Pakiety usług serwisowych skomponowane są tak, aby zapewnić niezbędne wsparcie użytkownikom produktów HPE – obejmują wszystkie urządzenia systemu informatycznego znajdujące się w firmie: od komputerów biurkowych po największe serwery. To ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające uzyskanie szybkiej pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

 

Szereg korzyści

O skorzystaniu z oferty Care Pack warto pomyśleć zwłaszcza przy zakupie urządzeń wyższej klasy i tworzeniu złożonej struktury sieciowej, gdy pomoc z instalacją i wdrożeniem z pewnością pozwoli na uzyskanie maksymalnej wydajności, czasu bez przestojów i redukcję kosztów oraz po okresie standardowej gwarancji urządzeń – przedłużoną opieką pogwarancyjną, co przekłada się na dłuższe korzystanie ze sprzętu bez ponoszenia ryzyka kosztownych napraw.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-2%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia