0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Zasilacze


Zasilacze HPE – jakość, wydajność, niezawodność

Zasilacze wpływają na zwiększenie wydajności serwerów. Wśród ich najważniejszych parametrów wymienia się m.in. moc, kształt napięcia wyjściowego, złącze komunikacyjne, czas pracy, filtry przepięciowe sieci, ilość gniazd, panel sterujący, poziom trudności instalacji, kompatybilność, wagę oraz wielkość. Oferowane przez HPE zasilacze zapewniają najwyższy poziom sprawności, co przekłada się na zmniejszenie wymagań dotyczących zasilania nawet do 60 W na serwer oraz ogólnego zużycia energii przez centrum przetwarzania danych o maksymalnie 10 proc.

 

Funkcjonalność

Elastyczność, niezawodność i wydajność rozwiązań HPE pozwala zminimalizować straty energii, obniżyć koszty ogólne oraz uniknąć powstawania niewykorzystywanej mocy. Zaletą zasilaczy HPE jest też bezproblemowy montaż oraz łatwy dostęp i konserwacja. Wykorzystanie standardu Common Slot, według którego budowane są wszystkie zasilacze w ofercie HPE, pozwala na podłączanie i odłączanie urządzenia w trybie hot-swap (w trakcie pracy bez konieczności wyłączania i restartowania), bez używania narzędzi.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia