0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Transceivery i moduły


Transceivery i moduły – funkcjonalne rozwiązania HPE

Kategoria opcji serwerowych obejmuje transceivery i moduły. Urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania i trwałością. Oferowane rozwiązania bazują na innowacyjnych technologiach, co wpływa na ich niezawodność. Poszczególne modele cechują się elastycznością, sprawdzając się w zróżnicowanych środowiskach. Dzięki swojej funkcjonalności cieszą się rosnącą popularnością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Elastyczność i wydajność

Dostępne moduły to rozwiązania dedykowane m.in. centrom przetwarzania danych z istniejącą infrastrukturą sieciową. Charakteryzują się dużymi możliwościami w zakresie konfiguracji oraz wysoką wydajnością. Transceivery wpływają na wydajność łączności. Cechują się solidnym wykonaniem. Oferowane przez HPE tranceivery są zgodne z dyrektywą RoHS.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który pomoże wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia