0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Napędy


Napędy HPE – najwyższa jakość i niezawodność

Ofertę rozwiązań HPE uzupełniają napędy optyczne do serwerów charakteryzujące się wysoką jakością. Szeroki wybór pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb. Poszczególne modele obsługują zapis na nośnikach CD-R, CD-RW, DVD + R/RW i DVD -R/RW. Napędy HPE dzięki swojej funkcjonalności oraz niezawodności cieszą się niesłabnąca popularnością. Wykonanie z trwałych komponentów łączy się z trwałością.

 

Zgodnie z oczekiwaniami

 

Wybierając odpowiedni model napędu warto zwrócić uwagę na takie elementy jak interfejs, a także szybkość zapisu i odczytu. Seria produktów HPE to gwarancja najwyższej jakości, niezawodności i funkcjonalności. Wyrózniają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia