0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Karty HBA


Niezawodne karty HBA marki HPE

Karty HBA marki HPE to wysokiej jakości rozwiązania, których funkcjonalność pozwala na szybki dostęp do danych. Poszczególne modele oferują dużą przepustowość spełniającą wymagania wirtualizacji oraz konsolidacji serwerów. Zastosowanie kart HBA pozwala na jeszcze szybsze zapisywanie, a także odczytywanie danych krytycznych. Oferowane przez HPE rozwiązania umożliwiają zwiększenie wydajności.

 

Rozwiązania najwyższej jakości

Wysoka jakość rozwiązań dostarczanych przez markę HPE przekłada się na ich niesłabnącą popularność. Produkty dzięki swojej funkcjonalności oraz niezawodności spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyróżniają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który pomoże wybrać rozwiązanie spełniające indywidualne oczekiwania.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia