0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Dyski SSD


Wydajne dyski SSD marki HPE

Dyski SSD dostarczane przez HPE znacząco wpływają na zwiększenie wydajności, która wiąże się z czasem dostępu, szybkością odczytu oraz zapisem danych. Zaletą dysków SSD jest duża odporność na uszkodzenia, co związane jest m.in. z brakiem ruchomych części, a to łączy się również z bezgłośną pracą. Nośniki półprzewodnikowe doskonale sprawdzają się w przypadku przenoszenia danych. Dyski SSD wyróżniają mniejsze opóźnienia i energooszczędność.

 

Innowacja i niezawodność

Urządzenia bazują na nowoczesnych technologiach, co pozwala m.in. na przyspieszenie obsługi obciążeń. Oferowane dyski SSD dostępne są w zróżnicowanych pojemnościach, co pozwala na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb. Produkty marki HPE to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności, dzięki czemu wszystkie rozwiązania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia