0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Adaptery sieciowe


Adaptery sieciowe HPE – jakość i niezawodność

Uzupełnieniem szerokiej oferty opcji serwerowych marki HPE są adaptery sieciowe. Poszczególne modele rozwiązań HPE zapewniają niskie opóźnienia oraz wyższą przepustowość, spełniając jednocześnie wysokie wymagania centrów przetwarzania danych. Produkty są energooszczędne, co wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań.

 

Wysoka jakość wykonania

W szerokiej ofercie rozwiązań HPE można znaleźć adaptery sieciowe w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb. Poszczególne modele wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Wykonanie z solidnych komponentów przekłada się na wysoką trwałość oraz niezawodność. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Produkty HPE wyróżniają się najwyższą jakością, ciesząc się jednocześnie niesłabnącą popularnością wśród użytkowników.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia