0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care Pack HPE Care Pack
Opcje serwerowe HPE


Opcje serwerowe HPE – większe możliwości, lepsze parametry

Kategoria opcji serwerowych obejmuje wszystkie urządzenia niezbędne do działania serwerów jak m.in zasilacze, kable, kontrolery, systemy chłodzenia lub służące do rozbudowy i poprawy parametrów (a w przypadku, gdy serwer nie jest w nie domyślnie wyposażony, również niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia), czyli m.in. dyski twarde, moduły pamięci, procesory, napędy, karty graficzne czy karty sieciowe.

 

Rozbudowa  infrastruktury

Opcje serwerowe umożliwiają rozbudowę istniejącej infrastruktury, co pozwala na zwiększenie możliwości i funkcjonalności, a także dostosowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Szeroka gama produktów dostępnych w kategorii opcji serwerowych HPE stawiaja markę jako wzór w tworzeniu i projektowaniu elastycznych sieci komputerowych, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających rozwiązań czy struktur. Produkty HPE wyróżniają się najwyższą jakością połączoną z niezawodnością.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia