Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Opcje serwerowe HPE – większe możliwości, lepsze parametry

Kategoria opcji serwerowych obejmuje wszystkie urządzenia niezbędne do działania serwerów jak m.in zasilacze, kable, kontrolery, systemy chłodzenia lub służące do rozbudowy i poprawy parametrów (a w przypadku, gdy serwer nie jest w nie domyślnie wyposażony, również niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia), czyli m.in. dyski twarde, moduły pamięci, procesory, napędy, karty graficzne czy karty sieciowe.

 

Rozbudowa  infrastruktury

Opcje serwerowe umożliwiają rozbudowę istniejącej infrastruktury, co pozwala na zwiększenie możliwości i funkcjonalności, a także dostosowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Szeroka gama produktów dostępnych w kategorii opcji serwerowych HPE stawiaja markę jako wzór w tworzeniu i projektowaniu elastycznych sieci komputerowych, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających rozwiązań czy struktur. Produkty HPE wyróżniają się najwyższą jakością połączoną z niezawodnością.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia