0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care Pack HPE Care Pack
HPE ProLiant Software


HPE ProLiant Software – uproszczona obsługa i zarządzanie

HPE ProLiant Software to oprogramowanie dedykowane produktom z serii HPE Proliant. Umożliwia konwergentne zarządzanie serwerami, pamięcią masową i rozwiązaniami sieciowymi, aby wdrażać koncepcje centrów danych zrealizowanych w oparciu o oprogramowanie (software defined enterprise). Dzięki niezawodnym i bezpiecznym rozwiązaniom możliwa jest szybsza konfiguracja, monitorowanie i serwisowanie.

 

Korzystny wybór

Wybór odpowiedniego oprogramowania pozwoli sprostać złożonym i generującym koszty wymaganiom, z którymi nieustannie zmagają się działy informatyczne. Linia HPE ProLiant jest jedną z najbardziej samowystarczalnych rodzin serwerów na rynku wyposażonych w nowoczesne procesory. Gwarantuje zwrot inwestycji już po kilku miesiącach, przy zdecydowanym wzroście wydajności pracy administratorów.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia