Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


HPE Racks & Power  - rozwiązania najwyższej jakości

HPE to jeden z czołowych producentów rozwiązań serwerowych. Dostępne produkty pozwalają na stworzenie dowolnej, zgodnej z najnowszymi standardami i innowacyjnymi trendami infrastruktury zarówno dla niewielkiej serwerowni firmowej, jak i potężnych centrów danych. Infrastruktura oparta na produktach HPE Racks and Power charakteryzuje się wysoką wydajnością i zastosowaniem inteligentnych rozwiązań. Najwyższej jakości produkty HPE sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach.

 

Funkcjonalność

Wytrzymałość i optymalizacja odprowadzania ciepła, aby jak najlepiej współpracować z systemami chłodzenia to główne cechy stojaków i szaf serwerowych HPE. Drugim, obok chłodzenia, podstawowym problemem w serwerowniach jest zużycie energii. Usprawnienie w tej dziedzinie zapewnia system automatycznej optymalizacji zasilania – oparty o technologie HPE 3D Sea of Sensor

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-64%
-70%
-18%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia