Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Praktyczne i niezawodne transceivery HPE

Transceivery HPE to połączenie najwyższej jakości i niezawodności. Urządzenia bazują na trwałych komponentach oraz innowacyjnych rozwiązaniach. Poszczególne modele oferują zasięg nawet do 80 km. Sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach. Szeroka oferta transceiverów HPE pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych wymagań odbiorców, nie nadwyrężając przy tym budżetu.

 

Dopełnienie infrastruktury sieciowej

Urządzenia nadawczo-odbiorcze stanowią uzupełnienie kategorii HPE Networking, na którą składają się nowoczesne rozwiązania usprawniające sieć, wyróżniające się wydajnością i niezawodnością. Dzięki doskonałej jakości, sprzęt marki HPE cieszy się niesłabnącą popularnością. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiedni produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-64%
-1%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia