Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Transceivery HPE


  Praktyczne i niezawodne transceivery HPE

  Transceivery HPE to połączenie najwyższej jakości i niezawodności. Urządzenia bazują na trwałych komponentach oraz innowacyjnych rozwiązaniach. Poszczególne modele oferują zasięg nawet do 80 km. Sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach. Szeroka oferta transceiverów HPE pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych wymagań odbiorców, nie nadwyrężając przy tym budżetu.

   

  Dopełnienie infrastruktury sieciowej

  Urządzenia nadawczo-odbiorcze stanowią uzupełnienie kategorii HPE Networking, na którą składają się nowoczesne rozwiązania usprawniające sieć, wyróżniające się wydajnością i niezawodnością. Dzięki doskonałej jakości, sprzęt marki HPE cieszy się niesłabnącą popularnością. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiedni produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

  Aktualne promocje:
  -54%
  -14%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia