0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Transceivery HPE


Praktyczne i niezawodne transceivery HPE

Transceivery HPE to połączenie najwyższej jakości i niezawodności. Urządzenia bazują na trwałych komponentach oraz innowacyjnych rozwiązaniach. Poszczególne modele oferują zasięg nawet do 80 km. Sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach. Szeroka oferta transceiverów HPE pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych wymagań odbiorców, nie nadwyrężając przy tym budżetu.

 

Dopełnienie infrastruktury sieciowej

Urządzenia nadawczo-odbiorcze stanowią uzupełnienie kategorii HPE Networking, na którą składają się nowoczesne rozwiązania usprawniające sieć, wyróżniające się wydajnością i niezawodnością. Dzięki doskonałej jakości, sprzęt marki HPE cieszy się niesłabnącą popularnością. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiedni produkt, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia