Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Telefony IP HPE – sprawna komunikacja

Kategoria telefonów IP marki HPE obejmuje zarówno telefony, jak i niezbędne do ich działania akcesoria (karty, licencje itp.). Poszczególne modele wyposażone są w pakiet funkcji zapewniających sprawną komunikację w firmach, zwiększając zarazem wydajność pracy. Doskonale sprawdzają się w środowisku biurowym, szczególnie dla stanowisk intensywnie korzystających z komunikacji, które wymagają najwyższej jakości rozwiązań, spełniając przy tym indywidualne oczekiwania.  

 

Szeroka funkcjonalność

Obsługa telefonów IP marki HPE jest bardzo intuicyjna. Ponadto telefony charakteryzują się zastosowaniem innowacyjnych technologii, co przekłada się na produktywność, skalowalność i niezawodność. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzanie konferencji, obsługa wielu linii, przesłanie komunikatów w technologii SIP, elastyczne modyfikowanie funkcji konkretnych przycisków oraz inne opcje rozszerzające dotychczasową współpracę.

Aktualne promocje:
-16%
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia