0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Sieci bezprzewodowe HPE


Sieci bezprzewodowe HPE – wydajne i sprawdzone rozwiązania

Do kategorii rozwiązań sieci bezprzewodowych HPE należy szeroka oferta elementów tworzących infrastrukturę sieci bezprzewodowej. Spośród proponowanych produktów warto wymienić anteny, punkty dostępowe, kontrolery, kable oraz inne dopełniające akcesoria. Rozwiązania HPE gwarantują optymalizację i wydajność sieci bezprzewodowych, ułatwiając korzystanie z najnowszych technologii.

 

Dostosowane do potrzeb użytkowników

Poszczególne modele z kategorii sieci bezprzewodowych wpływają na możliwość tworzenia dostosowanych do indywidualnych potrzeb i w pełni bezpiecznych sieci pozwalających na zwiększenie wydajności i uproszczone zarządzanie. Sprzęt HPE bazuje na innowacyjnych technologiach, co wpływa nie tylko na wzrost funkcjonalności, ale także na niezawodność. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów HPE jest niesłabnąca popularność marki uznawanej za jednego z największych na świecie producentów z branży IT.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia