0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care PackHPE Care Pack
Przełączniki HPE


Przełączniki HPE – wydajne i niezawodne rozwiązania

Przełączniki HPE zapewniają wydajność, elastyczność, bezpieczeństwo oraz wyjątkową łatwość we wdrażaniu, obsłudze i konserwacji. Dzięki szerokiej ofercie bez problemu można dobrać odpowiadające danemu środowisku rozwiązanie. Produkty bazują na innowacyjnych technologiach oraz trwałych komponentach, co przekłada się na ich niezawodność i długi czas eksploatacji.

 

Szerokie zastosowanie

 

HPE dostarcza narzędzia dostosowane zarówno do pracy w biurach domowych, jak i w małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Posiadają też rozwiązania przeznaczone do pracy w przestrzeni otwartej. W zależności od wymagań, można dobrać urządzenie, które zapewni stuprocentową satysfakcję. Szczegółowa specyfikacja modeli dostępna jest po kliknięciu w konkretny produkt. Poza przełącznikami, HPE oferuje linię składającą się na kompletny kształt infrastruktury sieciowej.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia