Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas


Przełączniki HPE – wydajne i niezawodne rozwiązania

Przełączniki HPE zapewniają wydajność, elastyczność, bezpieczeństwo oraz wyjątkową łatwość we wdrażaniu, obsłudze i konserwacji. Dzięki szerokiej ofercie bez problemu można dobrać odpowiadające danemu środowisku rozwiązanie. Produkty bazują na innowacyjnych technologiach oraz trwałych komponentach, co przekłada się na ich niezawodność i długi czas eksploatacji.

 

Szerokie zastosowanie

 

HPE dostarcza narzędzia dostosowane zarówno do pracy w biurach domowych, jak i w małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Posiadają też rozwiązania przeznaczone do pracy w przestrzeni otwartej. W zależności od wymagań, można dobrać urządzenie, które zapewni stuprocentową satysfakcję. Szczegółowa specyfikacja modeli dostępna jest po kliknięciu w konkretny produkt. Poza przełącznikami, HPE oferuje linię składającą się na kompletny kształt infrastruktury sieciowej.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-72%
-14%
-28%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia