Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  HPE Care PackHPE Care Pack
  Przełączniki HPE


  Przełączniki HPE – wydajne i niezawodne rozwiązania

  Przełączniki HPE zapewniają wydajność, elastyczność, bezpieczeństwo oraz wyjątkową łatwość we wdrażaniu, obsłudze i konserwacji. Dzięki szerokiej ofercie bez problemu można dobrać odpowiadające danemu środowisku rozwiązanie. Produkty bazują na innowacyjnych technologiach oraz trwałych komponentach, co przekłada się na ich niezawodność i długi czas eksploatacji.

   

  Szerokie zastosowanie

   

  HPE dostarcza narzędzia dostosowane zarówno do pracy w biurach domowych, jak i w małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach. Posiadają też rozwiązania przeznaczone do pracy w przestrzeni otwartej. W zależności od wymagań, można dobrać urządzenie, które zapewni stuprocentową satysfakcję. Szczegółowa specyfikacja modeli dostępna jest po kliknięciu w konkretny produkt. Poza przełącznikami, HPE oferuje linię składającą się na kompletny kształt infrastruktury sieciowej.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia