Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Hewlett-Packard Enterprise – rozwiązania dla biznesu

 

Hewlett-Packard Enterprise (HPE) funkcjonuje od 1 listopada 2015 roku. Firma skupia się wokół rozwiązań opartych na technologiach biznesowych, które stosowane są w szeroko dostępnych i często wybieranych usługach, a także produktach. Hewlett-Packard Enterprise stawia na innowację oraz elastyczność.

 

Dotychczas rozwiązania biznesowe, jak i sprzedaż drukarek oferowane były pod marką Hewlett-Packard, jednak zmieniające się potrzeby rynkowe wymagały innego podejścia do odbiorców. Dzięki podziałowi HP na Hewlett-Packard Enterprise oraz HP Inc., obie firmy mogą skupić się na zróżnicowanych potrzebach użytkowników.

 

Przede wszystkim innowacja

 

Hewlett-Packard Enterprise koncentruje się wokół rozwiązań dla biznesu, co pozwala na zwiększenie udziałów firmy na rynku, natomiast odbiorcom na wzrost dynamiki biznesowej oraz potencjału związanego z rozwojem. Zaawansowane rozwiązania oferowane przez HPE wyróżniają się innowacją, umożliwiając stworzenie takich narzędzi, które zwiększą wydajność przedsiębiorstw i zarazem zapewnią im bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

 

Nowoczesność w najlepszym wydaniu

 

Hewlett-Packard Enterprise wychodząc naprzeciw potrzebom swoich obecnych oraz przyszłych klientów, dostarcza takie produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aby było to możliwe, marka stawia na potężne i zarazem oszczędne systemy IT, szybko reagując na zmieniające się potrzeby rynku. W szerokiej ofercie Hewlett-Packard Enterprise znajdują się rozwiązania, które sprawdzają się w małych i średnich firmach, a także w dużych przedsiębiorstwach. HPE posiada bogate doświadczenie w branży serwerów, pamięci masowych, elementów sieci bezprzewodowych i przewodowych czy systemów konwergentnych.

 

Zgodnie z oczekiwaniami

 

Szerokie portfolio Hewlett-Packard Enterprise pozwala na dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych, wspierając zarazem rozwój przedsiębiorstw.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-28%
-48%
-14%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia