Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas


Hewlett-Packard Enterprise – rozwiązania dla biznesu

 

Hewlett-Packard Enterprise (HPE) funkcjonuje od 1 listopada 2015 roku. Firma skupia się wokół rozwiązań opartych na technologiach biznesowych, które stosowane są w szeroko dostępnych i często wybieranych usługach, a także produktach. Hewlett-Packard Enterprise stawia na innowację oraz elastyczność.

 

Dotychczas rozwiązania biznesowe, jak i sprzedaż drukarek oferowane były pod marką Hewlett-Packard, jednak zmieniające się potrzeby rynkowe wymagały innego podejścia do odbiorców. Dzięki podziałowi HP na Hewlett-Packard Enterprise oraz HP Inc., obie firmy mogą skupić się na zróżnicowanych potrzebach użytkowników.

 

Przede wszystkim innowacja

 

Hewlett-Packard Enterprise koncentruje się wokół rozwiązań dla biznesu, co pozwala na zwiększenie udziałów firmy na rynku, natomiast odbiorcom na wzrost dynamiki biznesowej oraz potencjału związanego z rozwojem. Zaawansowane rozwiązania oferowane przez HPE wyróżniają się innowacją, umożliwiając stworzenie takich narzędzi, które zwiększą wydajność przedsiębiorstw i zarazem zapewnią im bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

 

Nowoczesność w najlepszym wydaniu

 

Hewlett-Packard Enterprise wychodząc naprzeciw potrzebom swoich obecnych oraz przyszłych klientów, dostarcza takie produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aby było to możliwe, marka stawia na potężne i zarazem oszczędne systemy IT, szybko reagując na zmieniające się potrzeby rynku. W szerokiej ofercie Hewlett-Packard Enterprise znajdują się rozwiązania, które sprawdzają się w małych i średnich firmach, a także w dużych przedsiębiorstwach. HPE posiada bogate doświadczenie w branży serwerów, pamięci masowych, elementów sieci bezprzewodowych i przewodowych czy systemów konwergentnych.

 

Zgodnie z oczekiwaniami

 

Szerokie portfolio Hewlett-Packard Enterprise pozwala na dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych, wspierając zarazem rozwój przedsiębiorstw.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-42%
-71%
-7%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia