Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  HPE


  Hewlett-Packard Enterprise – rozwiązania dla biznesu

   

  Hewlett-Packard Enterprise (HPE) funkcjonuje od 1 listopada 2015 roku. Firma skupia się wokół rozwiązań opartych na technologiach biznesowych, które stosowane są w szeroko dostępnych i często wybieranych usługach, a także produktach. Hewlett-Packard Enterprise stawia na innowację oraz elastyczność.

   

  Dotychczas rozwiązania biznesowe, jak i sprzedaż drukarek oferowane były pod marką Hewlett-Packard, jednak zmieniające się potrzeby rynkowe wymagały innego podejścia do odbiorców. Dzięki podziałowi HP na Hewlett-Packard Enterprise oraz HP Inc., obie firmy mogą skupić się na zróżnicowanych potrzebach użytkowników.

   

  Przede wszystkim innowacja

   

  Hewlett-Packard Enterprise koncentruje się wokół rozwiązań dla biznesu, co pozwala na zwiększenie udziałów firmy na rynku, natomiast odbiorcom na wzrost dynamiki biznesowej oraz potencjału związanego z rozwojem. Zaawansowane rozwiązania oferowane przez HPE wyróżniają się innowacją, umożliwiając stworzenie takich narzędzi, które zwiększą wydajność przedsiębiorstw i zarazem zapewnią im bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

   

  Nowoczesność w najlepszym wydaniu

   

  Hewlett-Packard Enterprise wychodząc naprzeciw potrzebom swoich obecnych oraz przyszłych klientów, dostarcza takie produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aby było to możliwe, marka stawia na potężne i zarazem oszczędne systemy IT, szybko reagując na zmieniające się potrzeby rynku. W szerokiej ofercie Hewlett-Packard Enterprise znajdują się rozwiązania, które sprawdzają się w małych i średnich firmach, a także w dużych przedsiębiorstwach. HPE posiada bogate doświadczenie w branży serwerów, pamięci masowych, elementów sieci bezprzewodowych i przewodowych czy systemów konwergentnych.

   

  Zgodnie z oczekiwaniami

   

  Szerokie portfolio Hewlett-Packard Enterprise pozwala na dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych, wspierając zarazem rozwój przedsiębiorstw.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia