0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Rozszerzone gwarancje HPE Care Pack

Czym jest HPE Care Pack?

Jest to usługa, która polega na płatnym przedłużeniu okresu gwarancji dla nowego sprzętu lub rozszerzeniu wariantu podstawowego o dodatkowe usługi gwarancyjne. W ramach usług dodatkowych klient m.in. zyskuje wsparcie ekspertów przez 7 dni w tygodniu bądź ma możliwość przedłużyć gwarancję dla sprzętu pogwarancyjnego.

Wybierz Care Pack dopasowany do potrzeb Twojej firmy!

Nasi eksperci bardzo chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą również dokonać najlepszego wyboru.

Napisz do nas

Potrzebujesz rozszerzonej gwarancji? Napisz do nas!

Imię:*
Nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
Nazwa firmy:*
PN urządzenia głównego:
Serial number urządzenia:
Na ile lat:
*
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

* - pola obowiązkowe

HPE


Hewlett-Packard Enterprise – rozwiązania dla biznesu

 

Hewlett-Packard Enterprise (HPE) funkcjonuje od 1 listopada 2015 roku. Firma skupia się wokół rozwiązań opartych na technologiach biznesowych, które stosowane są w szeroko dostępnych i często wybieranych usługach, a także produktach. Hewlett-Packard Enterprise stawia na innowację oraz elastyczność.

 

Dotychczas rozwiązania biznesowe, jak i sprzedaż drukarek oferowane były pod marką Hewlett-Packard, jednak zmieniające się potrzeby rynkowe wymagały innego podejścia do odbiorców. Dzięki podziałowi HP na Hewlett-Packard Enterprise oraz HP Inc., obie firmy mogą skupić się na zróżnicowanych potrzebach użytkowników.

 

Przede wszystkim innowacja

 

Hewlett-Packard Enterprise koncentruje się wokół rozwiązań dla biznesu, co pozwala na zwiększenie udziałów firmy na rynku, natomiast odbiorcom na wzrost dynamiki biznesowej oraz potencjału związanego z rozwojem. Zaawansowane rozwiązania oferowane przez HPE wyróżniają się innowacją, umożliwiając stworzenie takich narzędzi, które zwiększą wydajność przedsiębiorstw i zarazem zapewnią im bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

 

Nowoczesność w najlepszym wydaniu

 

Hewlett-Packard Enterprise wychodząc naprzeciw potrzebom swoich obecnych oraz przyszłych klientów, dostarcza takie produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aby było to możliwe, marka stawia na potężne i zarazem oszczędne systemy IT, szybko reagując na zmieniające się potrzeby rynku. W szerokiej ofercie Hewlett-Packard Enterprise znajdują się rozwiązania, które sprawdzają się w małych i średnich firmach, a także w dużych przedsiębiorstwach. HPE posiada bogate doświadczenie w branży serwerów, pamięci masowych, elementów sieci bezprzewodowych i przewodowych czy systemów konwergentnych.

 

Zgodnie z oczekiwaniami

 

Szerokie portfolio Hewlett-Packard Enterprise pozwala na dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych, wspierając zarazem rozwój przedsiębiorstw.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia