Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

veritas


HP Logo

HP Spare Parts - wysoka jakość i niezawodność

Rozwiązania z kategorii Spare Parts obejmują części zamienne do zaawansowanych produktów oferowanych przez firmę Hewlett-Packard. Sprawdzają się w sytuacji, w której zachodzi potrzeba wymiany pojedynczego elementu, przedłużając tym samym okres eksploatacji danego urządzenia.

 

Producent zadbał o to, by proponowana oferta wykazywała się jak najdłuższą żywotnością. Zwracając uwagę na komfort pracy oraz minimalizację kosztów, umożliwił zaopatrzenie się w egzemplarze dopełniające całościową strukturę. Wiąże się to z minimalizacją kosztów zakupu nowego urządzenia.

Oferta

Szeroka oferta proponowanych rozwiązań pozwala dobrać urządzenia do indywidualnych potrzeb. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że produkty cechują się uniwersalnością i łatwością utrzymania. Dzięki ofercie Spare Parts ich działaniem można się cieszyć jeszcze dłużej, optymalnie wykorzystując dostępne możliwości.

Innowacja

Innowacyjność, otwartość na potrzeby rynku i rozbudowane badania nad nowymi technologiami sprawiły, że HP wyznacza trendy na rynku, kreśląc przyszły kształt branży technologicznej. Wieloletnie, rozbudowane badania pozwoliły firmie osiągnąć najwyższe wskaźniki wydajności i skalowalności. Jakość produktów potwierdzona jest popularnością i bogatym doświadczeniem giganta z Palo Alto, jednej z największych firm informatycznych na świecie. To właśnie ona stworzyła pierwszy komputer osobisty na świecie, na stałe wpisując się w historię komputeryzacji. Stawiając na filozofię stabilnego wzrostu, firma odnosi sukcesy rynkowe już od ponad 60 lat. Uważana jest za rodzica Doliny Krzemowej. 

 

W razie ewentualnych pytań czy wątpliwości odnośnie produktów z kategorii Spare Parts, zachęcamy do skonsultowania się z naszymi specjalistami, którzy udzielą fachowych porad oraz pomogą w wyborze odpowiednich części.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-27%
-12%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia