0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP Z2


Stacje robocze HP Workstation Z1 – rozwiązania dla wymagających

Szeroka funkcjonalność i wydajność to cechy wyróżniające Workstation Z1. W uniwersalnej, eleganckiej obudowie All-in-One zintegrowanej z monitorem znajdują się charakterystyczne dla typowych stacji bardzo wydajne podzespoły. Seria jest dedykowania wymagającym użytkownikom, których praca generuje zapotrzebowanie na zaawansowane zastosowania. Dzięki możliwości konfiguracji, stacje robocze Z1 można dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

Wysoka wydajność

Wokstation Z1 wyróżniają się najwyższą jakością. Urządzenia bazują na trwałych komponentach. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań przekłada się na niezawodność stacji roboczych HP. Wykorzystanie podzespołów o wysokich parametrach pozwala na zwiększenie wydajności, co jest niezwykle ważne w tego rodzaju rozwiązaniach. Stacje robocze cechują się także cichą pracą bez zakłóceń. Wybierając urządzenia marki HP, zyskać można gwarancję niezawodności.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia