Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Skanery HP


  Skanery HP – funkcjonalność, niezawodność, płynna praca

  W ofercie rozwiązań marki HP dostępne są wysokiej jakości skanery. Poszczególne modele umożliwiają przesyłanie zeskanowanych dokumentów bezpośrednio z urządzenia do poczty elektronicznej, komputera czy sprzętów przenośnych. Urządzenia zapewniają szybkie i zarazem płynne skanowanie, co przekłada się na zwiększenie wydajności pracy. Skanery wyróżniają się bezproblemową, intuicyjną obsługą, a także funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem.

   

  Nowoczesne rozwiązania

  Dodatkowo w skanerach marki HP zastosowano innowacyjne technologie. Między innymi inteligentne korzystanie z energii, dzięki czemu urządzenia wyłączają się automatycznie, kiedy nie jest używane. Z kolei technologia Instant-On pozwala na niemal natychmiastowe rozpoczęcie skanowania. Do poszczególnych modeli dołączone jest oprogramowanie upraszczające użytkowanie skanerów, a także umożliwiające edycję i organizację dokumentów.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia