Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Skanery HP – funkcjonalność, niezawodność, płynna praca

W ofercie rozwiązań marki HP dostępne są wysokiej jakości skanery. Poszczególne modele umożliwiają przesyłanie zeskanowanych dokumentów bezpośrednio z urządzenia do poczty elektronicznej, komputera czy sprzętów przenośnych. Urządzenia zapewniają szybkie i zarazem płynne skanowanie, co przekłada się na zwiększenie wydajności pracy. Skanery wyróżniają się bezproblemową, intuicyjną obsługą, a także funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem.

 

Nowoczesne rozwiązania

Dodatkowo w skanerach marki HP zastosowano innowacyjne technologie. Między innymi inteligentne korzystanie z energii, dzięki czemu urządzenia wyłączają się automatycznie, kiedy nie jest używane. Z kolei technologia Instant-On pozwala na niemal natychmiastowe rozpoczęcie skanowania. Do poszczególnych modeli dołączone jest oprogramowanie upraszczające użytkowanie skanerów, a także umożliwiające edycję i organizację dokumentów.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-28%
-70%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia