OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP ProBooks 600


HP Pro x2 612 – połączenie notebooka i tabletu

Kategoria HP Pro x2 612 obejmuje notebooki, które dzięki odłączanemu ekranowi przekształcają się w tablet. Produkty wyróżnia atrakcyjny design połączony z biznesową funkcjonalnością. Notebooki oferują najwyższą wydajność i zarazem stabilna pracę. Wyposażone zostały w doskonałej jakości podzespoły. Notebooki HP Pro x2 612 są rozwiązaniem dedykowanym również profesjonalistom. Urządzenia dzięki swojej mobilności zapewniają komfortową pracę zarówno w przestrzeni biurowej, jak i podczas podróży.

 

Bezpieczeństwo i niezawodność

W ofercie hybrydowych notebooków marki HP znaleźć można modele, które spełnią indywidualne oczekiwania użytkowników. Cieszący się niesłabnącą popularnością sprzęt HP oferuje nie tylko funkcjonalność, ale także charakteryzuje się niezawodnością, również dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Dodatkowo przechowywane na komputerze dane są chronione dzięki funkcjom zabezpieczeń HP.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia