OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP ProBooks 400


HP Logo

ProBook to świetnie dopełnienie przestrzeni biurowej

Oferowane przez HP notebooki ProBook to wydajne urządzenia przeznaczone głównie do zastosowań biznesowych. Seria zawiera solidne modele charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, dobrymi parametrami i atrakcyjną ceną. Praktyczne udogodnienia oraz ponadprzeciętna funkcjonalność sprawiają, że notebooki sprawdzą się w każdym środowisku pracy.

 

Klasyczne i funkcjonalne rozwiązanie

Niezwykle wytrzymała konstrukcja, cicha praca, intuicyjna, wygodna klawiatura i wysokiej jakości wyświetlacz to tylko niektóre z zalet, sprawiających, że notebooki ProBook stanowią świetne dopełnienie przestrzeni biurowej. O ich klasie świadczy też wysoka wydajność. Modele z proponowanej serii doskonale sprawdzą się zarówno w biurach, jak i w delegacjach czy podróżach. Obudowa przypadnie do gustu każdemu, komu zależy na klasycznych, eleganckich rozwiązaniach.

 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia