OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP EliteBooks 800


HP 255 – połącznie niezawodności i niskiej ceny

Kategorię nowoczesnych i funkcjonalnych notebooków uzupełnia seria HP 255 przeznaczona przede wszystkim do podstawowych zadań biurowych. Proponowane produkty wyróżnia funkcjonalność i korzystna cena. Wykorzystanie innowacyjnych technologii przekłada się na niezawodność notebooków. Na popularność proponowanych rozwiązań wpływa połączenie parametrów zapewniających stabilną, bezproblemową pracę z niezawodnością i niską ceną.

 

Wysoka jakość

W ofercie notebooków serii HP 255 znaleźć można rozwiązania, które spełnią nie tylko oczekiwania w zakresie konfiguracji, ale również posiadanego budżetu. Poszczególne modele charakteryzują się nowoczesnymi, stosunkowo wydajnymi procesorami, pojemnymi dyskami twardymi, a także wysokimi parametrami w obszarze grafiki. Rozwiązania dostarczane przez markę HP wyróżnia najwyższa jakość, dzięki czemu spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia