OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP EliteBooks 705


HP 250 – funkcjonalne notebooki w korzystnej cenie

Seria notebooków HP 250 to połączenie korzystnej ceny i wysokich parametrów, świetnie sprawdzający się przy podstawowych zadaniach biurowych, a także podczas użytkowania domowego. Urządzenia wyróżniają się solidnym wykonaniem i eleganckim designem. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że notebooki z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas podróży. Seria HP 250 to rozwiązania zapewniające komfortową pracę, również dzięki ergonomii jaką się cechują.

 

Niezawodność na miarę HP

Notebooki serii HP 250 bazują na podzespołach dobrej jakości oraz innowacyjnych rozwiązaniach, co przekłada się również na niezawodność. W szerokiej ofercie notebooków HP 250 znaleźć można sprzęt, który będzie dopasowany do indywidualnych wymagań, zarówno pod względem konfiguracji, jak i posiadanego budżetu. Produkty HP należą do produktów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia