0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Laptop dla Nauczyciela | Senetic
HP 200

HP Logo

EliteBook - wysokiej jakości rozwiązania biznesowe

Oferowana przez HP seria EliteBook obejmuje wysokiej klasy rozwiązania biznesowe dla profesjonalistów, które sprawdzą się zarówno podczas pracy biurowej, jak i w delegacjach. Ponadprzeciętne urządzenia wykazują się doskonałym, solidnym wyposażeniem oraz nienaganną jakością wykonania, sprawdzającą się nawet w niesprzyjających warunkach.

 

Korzystny wybór

Modele z serii HP EliteBook cieszą się ogromną popularnością. Użytkownicy - poza wspomnianymi zaletami - doceniają je zwłaszcza za świetną klawiaturę, czas pracy na akumulatorze oraz matrycę. Nie bez znaczenia jest również wykorzystanie jednych z najlepszych na rynku płytek dotykowych. Minimalistyczny, prosty design i umiar kolorystyczny sprawiają, że laptopy są niezwykle eleganckie, świetnie wpisując się w biznesowy charakter urządzenia. Sprzęt wyposażono w niezwykle precyzyjnie dobrane podzespoły oraz zwiększające bezpieczeństwo i wydajność pracy oprogramowanie. W stosunku do ich możliwości cena jest bardzo korzystna.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia