Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


HP Logo

Ergonomiczne monitory HP

Oferta monitorów HP obejmuje urządzenia wyposażone w ekrany LED i IPS . Zróżnicowanie parametrów takich jak współczynnik kształtu, współczynnik kontrastu, maksymalna rozdzielczość, dostępne porty i złącza pozwala na dobranie produktu  spełniającego wymagania każdego klienta. Monitory HP bazują na innowacyjnych rozwiązaniach, co pozwala na zapewniwnie najwyższej jakości obrazu. Urządzenia wyrózniają się również ergonomią, wpływając tym samym na komfort użytkowania.

Enrgooszczędność

Ekologia i oszczędność energii są priorytetem dla firmy HP, dlatego też – podobnie jak pozostałe produkty – monitory Hewlett-Packard cechują nowoczesne rozwiązania z dzedziny energooszczędności i dbałości o środowisko, potwierdzone certyfikatami EnergyStar, EPEAT Gold i TCO. Zastosowanie wysokiej jakości komponentów łączy się z wysoką jakością, trwałością i niezawodnością.

 

 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-2%
-64%
-18%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia