OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory HP

HP Logo

Ergonomiczne monitory HP

Oferta monitorów HP obejmuje urządzenia wyposażone w ekrany LED i IPS . Zróżnicowanie parametrów takich jak współczynnik kształtu, współczynnik kontrastu, maksymalna rozdzielczość, dostępne porty i złącza pozwala na dobranie produktu  spełniającego wymagania każdego klienta. Monitory HP bazują na innowacyjnych rozwiązaniach, co pozwala na zapewniwnie najwyższej jakości obrazu. Urządzenia wyrózniają się również ergonomią, wpływając tym samym na komfort użytkowania.

Enrgooszczędność

Ekologia i oszczędność energii są priorytetem dla firmy HP, dlatego też – podobnie jak pozostałe produkty – monitory Hewlett-Packard cechują nowoczesne rozwiązania z dzedziny energooszczędności i dbałości o środowisko, potwierdzone certyfikatami EnergyStar, EPEAT Gold i TCO. Zastosowanie wysokiej jakości komponentów łączy się z wysoką jakością, trwałością i niezawodnością.

 

 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia