OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP ProDesks 400


HP Logo

HP EliteOne - najwyższa jakość komputerów

Rozwiązania z serii HP EliteOne obejmują urządzenia prezentujące nową, wyższą jakość komputerów, które doskonale sprawdzą się w budowie firmowej infrastruktury. Ich efektywność i niezawodność sprawiają, że znajdują zastosowanie w większości środowisk korporacyjnych.

Wydajność

Wysoka wydajność sprosta każdemu wyzwaniu biznesowemu. Klasyczny, elegancki design współgra z wymogami korporacyjnego wizerunku. Wszechstronne rozwiązanie z szerokim wyborem opcji umożliwia łatwe poruszanie się po infrastrukturze oraz lepszą organizację pracy. Urządzenia pozwalają na szybkie ładowanie oraz lepszą kontrolę zabezpieczeń. Pełna ochrona i narzędzia do sprawnego zarządzania sprawiają, że praca z nimi jest niezwykle komfortowa.

Niezawodność

W celu zapewnienia niezawodności komputery poddawane są trwającym 115 000 godzin rygorystycznym testom w procesie HP Total Test Process. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających warunkach, niezależnie od specyfiki branży, w której działa.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia