0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP EliteDesks 800

HP Logo

HP ProOne - innowacja w biznesie

Seria komputerów HP ProOne obejmuje zaawansowane, innowacyjne urządzenia o zastosowaniu biznesowym. Rozwiązania cechują się wysoką wydajnością i niezawodnym, bezpiecznym działaniem. W proponowanych modelach zastosowano szereg funkcjonalności upraszczających proces zarządzania aktualizacjami i tworzenie kopii zapasowych. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych produktów każdy może wybrać rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Zalety

Oferowane urządzenia bazują na technologii All in One. Do ich podstawowych zalet zalicza się m.in. kompaktową budowę, intuicyjną obsługę, efektywne działanie oraz nowoczesny, elegancki design. Charakterystyczna dla tej serii jest integracja podzespołów z panelem wyświetlacza. Komponenty wbudowane są za ekranem, oszczędzając dostępną przestrzeń. Kompleksowe oprogramowanie HP Client Security w pełni zabezpiecza dostęp do danych. HP Password Manager pomaga w błyskawicznym logowaniu do różnych kont. Dzięki temu hasła mogą być rozbudowane, bezpieczne i nie trzeba o nich pamiętać.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia