0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP EliteDesks 705


HP Logo

HP ProDesk - wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo w jednym 

Oferowana przez HP seria komputerów ProDesk obejmuje linie ProDesk 400 MT, ProDesk 400 G1, ProDesk G2 400 MT oraz ProDesk 600. Oferowane urządzenia przeznaczone są głównie do zastosowania biurowego. Inteligentne połączenie wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa jest gwarancją doskonałego wyboru. Dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom z zakresu ochrony danych praca z proponowanym sprzętem jest bardzo bezpieczna.

Wysoka jakość

Wysoka jakość gwarantuje stabilną i długą eksploatację. Szeroki wybór narzędzi ułatwia wykonywanie codziennych zadań, przyspieszając rozwój firmy. Łatwa rozbudowa pozwala na dostosowywanie możliwości urządzeń do rosnących potrzeb. Oferowane modele cieszą się sporym powodzeniem wśród profesjonalistów. Dzięki kompleksowemu dostosowaniu parametrów do wymagań użytkowników współpraca z urządzeniami jest bardzo intuicyjna. Ze szczegółową specyfikacją można zapoznać się przy każdym z produktów. Zachęcamy też do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia