0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP Desktops 200

HP Logo

HP EliteDesk - komputery stacjonarne dla biznesu

Rozwiązania HP z serii EliteDesk obejmują szeroką gamę funkcjonalnych komputerów stacjonarnych, które doskonale sprawdzą się w środowisku biurowym. Dzięki połączeniu wysokiej wydajności z niezawodnością spełniają oczekiwania użytkowników klasy korporacyjnej. Do ich głównych zalet zaliczana jest m.in. duża moc obliczeniowa i elastyczność.

 

Korzystny wybór

Linia EliteDesk zawiera zróżnicowane modele, dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać urządzenie idealnie wpisujące się w jego indywidualne potrzeby. Każdy z nich łączy zaawansowane możliwości z eleganckim designem, dostosowanym do wymagań biznesowych. Szeroki wybór pozwala na zaopatrzenie się w sprzęt dobrze komponujący się z dostępną przestrzenią. Najnowsze procesory zapewniają wyrazistą grafikę i wysoką wydajność. Zaawansowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa  umożliwiają spokojną, komfortową pracę. Marka HP to pewność najlepszych rozwiązań w korzystnych cenach. 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia