0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HP

HP Logo

HP – doświadczenie, innowacja, niezawodność

Hewlett-Packard to jedna z największych firm informatycznych na świecie, producent między innymi komputerów osobistych, drukarek, monitorów, stacji roboczych. Marka od początku funkcjonowania kierowała się filozofią harmonijnego, stabilnego wzrostu. Celem firmy jest tworzenie technologii, które poprawiają jakość życia, stawiając na nowoczesne technologie. Przez lata działalności firma osiągnęła najwyższe wskaźniki jakości, wydajności oraz skalowalności własnych urządzeń. Otwartość na potrzeby rynku, bogate doświadczenie i systematycznie pogłębiana wiedza przyczyniają się do tworzenia licznych innowacyjnych rozwiązań.

Rozwój

Historia HP sięga roku 1939 roku. Firma została założona przez Williama Hewletta i Dave’a Packarda. Początkowo działalność HP była skupiona wokół przyrządów elektronicznych, produkowano głównie oscyloskopy, woltomierze, analizatory widma itp. Pierwszy komputer osobisty HP powstał w 1968 roku. Na przestrzeni lat firma rozwinęła się, zyskując miano jednego z największych przedsiębiorstw informatycznych na świecie.

Wysoka jakość

Szeroka oferta produktów HP obejmuje profesjonalne stacje robocze, terminale, komputery stacjonarne, notebooki, tablety, monitory, drukarki, skanery, a także rozwiązania dla punktów sprzedaży oraz praktyczne pakiety serwisowe. Rozwiązania marki HP wyróżniają się również doskonałymi parametrami, funkcjonalnością oraz łatwą obsługą i bezproblemowym wdrożeniem. Potwierdzeniem doskonałej jakości produktów HP są liczne nagrody na koncie marki.

Zielona marka

Marka HP dba o ochronę środowiska, uważana jest za jedną z najbardziej „zielonych” marek na świecie. Wysokiej jakości produkty spełniają normy ochrony środowiska. HP stawia także na energooszczędność, wykazując zgodność z programem Energy Star. Marka HP prowadzi także program zwrotu i recyklingu sprzętu.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia