Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas


HGST Logo

Dyski twarde HGST należą do jednych z najchętniej kupowanych tego typu urządzeń. Innowacyjnością, wydajnością i bezawaryjnością marka zaskarbiła sobie sympatię użytkowników na całym świecie. Stale poszerzana oferta pozwala na znalezienie najlepszej opcji, zawsze w korzystnej cenie.

 

W części modeli wykorzystywana jest nowatorska metoda szczelnie zamkniętych nośników wypełnionych helem, pozwalająca na zmniejszenie poboru mocy oraz zwiększenie pojemności nośników. I tak jak w klasycznych dyskach twardych znajdują się otwory i kanały równoważące ciśnienie wewnętrzne, w rozwiązaniach HGST obudowa jest szczelnie zamknięta, a wypełnienie helem pozwala na zmniejszenie zużycia energii o 23 proc. Dodatkowo, oszczędność przestrzeni pozwala na dołożenie dodatkowych dwóch talerzy.

 

Szeroki wachlarz produktów pozwala na wybór optymalnego, w zależności od potrzeb, zastosowania czy preferencji. Wśród dostępnych linii jest m.in. Aries, Mars, MegaScale, DiamondBack, Jupiter, King Cobra-F, Viper, Cobra-E, Cobra-D/E i Cobra-F.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-49%
-13%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia