Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas


HGST Logo

HGST (Hitachi Global Storage Technologies, jest częścią koncernu Western Digital) specjalizuje się w produkcji dysków twardych, dysków SSD oraz zewnętrznych pamięci masowych. Jako pierwsi na świecie wprowadzili do swojej oferty 3,5-calowe dyski twarde o pojemności 8 TB, przeznaczone do stosowania w specjalistycznych centrach danych, gdzie priorytetowa jest jak najwyższa pojemność i gęstość zapisu.

 

Firma dba o to, by produkowane przez nią rozwiązania wyróżniały się innowacyjnością i zastosowaniem najnowszych technologii na wysokim poziomie. W przypadku dysków umożliwia to bezpieczne i pewne przechowywanie danych. Łącząc zaawansowane rozwiązania sprzętowe i programistyczne, HGST tworzy produkty trafiające do najbardziej wymagających klientów.

 

Dzięki zastosowaniu technologii 7Stac i HelioSeal, wzbudzili zainteresowanie odbiorców na całym świecie. Pierwsza z nich jest odpowiedzialna za upakowanie aż siedmiu talerzy w obudowie dostosowanej do pięciu, druga - za wypełnienie jej wnętrza helem, a nie jak dotychczas - powietrzem. Hel w stosunku do niego ma aż 7-krotnie niższą gęstość, co powoduje mniejszy opór ruchu, a dzięki temu, że jest gazem szlachetnym, nie wchodzi w reakcje z innymi materiałami. Zmniejszono także tarcie, na jakie narażone są głowice i talerze HDD. HGST, szczelnie zamykając obudowę dysków, która zwykle posiada specjalne otwory i kanały, oszczędza energię i przestrzeń. Nowe rozwiązanie pozwala na wydajniejsze upakowanie danych. Badania i testy tej metody zajęły firmie 6 lat.

 

Ich dyski charakteryzuje korzystny stosunek pojemności i wagi, przy wyższej efektywności energetycznej. Stosowana technologia TCOptimized umożliwia cichą i chłodniejszą - w porównaniu do tradycyjnych, wypełnionych powietrzem dysków - pracę. Wśród najpopularniejszych linii warto wymienić m.in. Ultrastar, Deskstar, Travelstar, Endurastar i Cinemastar.

 

Jeśli masz pytania odnośnie produktów HGST, które oferują szyfrowanie sprzętowe, skontaktuj się z nami. 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-28%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia