Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  GeoVision


  Najlepsze systemy nadzoru od GeoVision

  Tajwański GeoVision to jeden z globalnych liderów rozwiązań monitorujących i nadzorujących, obecny na rynku od 1998 r. Firma należy do ścisłego grona producentów zabezpieczeń, prężnie pracując nad badaniami i rozwojem, by produkty, które trafiają do klientów wpisywały się w najnowsze trendy i standardy. W ofercie GeoVision dominują systemy: DVR, NVR i kamery IP. Założeniem tajwańskiego producenta jest dostarczanie produktów spełniających największe wymagania; kamery IP tej marki zdobyły już kilka nagród branżowych za najwyższą jakość wideo i rzeczywistą jakość obrazu.

  Wysokiej klasy kamery dla profesjonalistów

  Kamery od GeoVison to wysokiej klasy sprzęt, który zapewnia najwyższą jakość cyfrowego obrazu. Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu do zarządzania obrazem można bez problemu współdzielić pracę z kamerami IP oraz systemami NVR i DVR. Wśród funkcjonalności kamery znajduje się opcja wykrywania twarzy i większej grupy ludzi (tłumu), a także liczenie osób. Sprzęt GeoVision wykrywa obiekty bez nadzoru i zagubione. Oprogramowanie pozwala również na inteligentne wyszukiwanie oraz śledzenie; w ramach tych funkcjonalności dostępnych jest wiele ulepszeń i dodatkowych opcji.

  Kompleksowa przewaga techniczna

  Produkty marki GeoVison są nieustannie ulepszane w taki sposób, by zapewnić kompleksowe rozwiązania dedykowane do transmisji wideo. Systemy do nadzoru obejmują m.in. integrację GIS a także sprawne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych i systemy digital signage. GeoVision zapewnia oprogramowanie w ponad trzydziestu językach, umożliwiając sprawną konfigurację sprzętu w języku preferowanym przez klienta.

  Zróżnicowane środowiska wdrożeń

  Rozwiązania marki GeoVision sprawdzają się w różnorodnych środowiskach, z przewagą zastosowań komercyjnych w szerokim spektrum branż. Inteligentne systemy nadzoru mogą pracować efektywnie i bezawaryjnie w różnych środowiskach: szpitalach, prywatnych klinikach i gabinetach, kasynach, basenach, galeriach, sklepach, hotelach i rezydencjach. Produkty GeoVison znalazły także zastosowanie we wdrożeniach związanych z bezpieczeństwem publicznym i transportem.

  Sukcesy GeoVision

  Liczne sukcesy na koncie tajwańskiej marki potwierdzają wysoką jakość produktów GeoVision.  Firma była wielokrotnie nagradzana za osiągnięcia biznesowe i opatentowane innowacje: w 2007 r. nagrodą Frost&Sullivan, a w 2008 r. nagrodą Tajwan Business Award. GeoVision pojawił się także w rankingu World's 200 Best Under a Billion magazynu Forbes.

  Aktualne promocje:
  -19%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia