Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Primergy Servers Rack


  Fujitsu logo

  Linia serwerów stelażowych Fujitsu Primergy RX zapewnia najlepsze w swojej klasie parametry wydajności i energooszczędności. Jedną z cech charakterystycznych modeli RX jest bardzo niska awaryjność.

   

  Primergy RX100 S8 to wyposażony w jeden procesor serwer, dedykowany rozwiązaniom niskobudżetowym. Mimo parametrów dostosowanych do wymogów niewielkich firm i organizacji zapewnia najwyższą jakość i efektywność kosztową.

   

  Projektując Primergy RX200 inżynierowie Fujitsu skupili się na zapewnieniu jak największej mocy niewielkiemu urządzeniu, umieszczonemu w obudowie o rozmiarze 1U. Możliwość dodatkowej rozbudowy tego serwera sprawia, że doskonale sprawdzi się w obsłudze technologii cloud i niewielkich baz danych.

   

  Primergy RX2520 M1 to wydajna (obsługa maksymalnie 10 rdzeni i 192 GB pamięci RAM), w pełni skalowalna platforma serwerowa z którą współpracować może do 12 dysków twardych.

   

  Serwer Primergy RX300 8. Generacji zapewnia wydajność, wszechstronność i skalowalność, której wymagają zaawansowane projekty informatyczne czy obsługa rozbudowanych aplikacji. W stosunku do poprzedniej wersji urządzenia zwiększono o 50% maksymalną liczbę rdzeni.

  Aktualne promocje:
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia