Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Fujitsu logo

Linia serwerów stelażowych Fujitsu Primergy RX zapewnia najlepsze w swojej klasie parametry wydajności i energooszczędności. Jedną z cech charakterystycznych modeli RX jest bardzo niska awaryjność.

 

Primergy RX100 S8 to wyposażony w jeden procesor serwer, dedykowany rozwiązaniom niskobudżetowym. Mimo parametrów dostosowanych do wymogów niewielkich firm i organizacji zapewnia najwyższą jakość i efektywność kosztową.

 

Projektując Primergy RX200 inżynierowie Fujitsu skupili się na zapewnieniu jak największej mocy niewielkiemu urządzeniu, umieszczonemu w obudowie o rozmiarze 1U. Możliwość dodatkowej rozbudowy tego serwera sprawia, że doskonale sprawdzi się w obsłudze technologii cloud i niewielkich baz danych.

 

Primergy RX2520 M1 to wydajna (obsługa maksymalnie 10 rdzeni i 192 GB pamięci RAM), w pełni skalowalna platforma serwerowa z którą współpracować może do 12 dysków twardych.

 

Serwer Primergy RX300 8. Generacji zapewnia wydajność, wszechstronność i skalowalność, której wymagają zaawansowane projekty informatyczne czy obsługa rozbudowanych aplikacji. W stosunku do poprzedniej wersji urządzenia zwiększono o 50% maksymalną liczbę rdzeni.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia