OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Serwery Fujitsu Primergy Rack

Fujitsu logo

Linia serwerów stelażowych Fujitsu Primergy RX zapewnia najlepsze w swojej klasie parametry wydajności i energooszczędności. Jedną z cech charakterystycznych modeli RX jest bardzo niska awaryjność.

 

Primergy RX100 S8 to wyposażony w jeden procesor serwer, dedykowany rozwiązaniom niskobudżetowym. Mimo parametrów dostosowanych do wymogów niewielkich firm i organizacji zapewnia najwyższą jakość i efektywność kosztową.

 

Projektując Primergy RX200 inżynierowie Fujitsu skupili się na zapewnieniu jak największej mocy niewielkiemu urządzeniu, umieszczonemu w obudowie o rozmiarze 1U. Możliwość dodatkowej rozbudowy tego serwera sprawia, że doskonale sprawdzi się w obsłudze technologii cloud i niewielkich baz danych.

 

Primergy RX2520 M1 to wydajna (obsługa maksymalnie 10 rdzeni i 192 GB pamięci RAM), w pełni skalowalna platforma serwerowa z którą współpracować może do 12 dysków twardych.

 

Serwer Primergy RX300 8. Generacji zapewnia wydajność, wszechstronność i skalowalność, której wymagają zaawansowane projekty informatyczne czy obsługa rozbudowanych aplikacji. W stosunku do poprzedniej wersji urządzenia zwiększono o 50% maksymalną liczbę rdzeni.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia