OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Procesory Fujitsu

Fujitsu logo

Serwery Fujitsu wyposażone zostały w nowoczesne i niezawodne procesory Intel Xeon zapewniające potężną wydajność, zwiększoną energooszczędność oraz mniejsze opóźnienia wejścia/wyjścia dzięki zastosowaniu Intel Integrated I/O. W serwerach Fujitsu wykorzystano procesory z rodziny Xeon E5 serii 2400 i 2600 o parametrach odpowiednich dla zastosowań do których urządzenie zostało przeznaczone.

 

Procesory Intel Xeon wykorzystywane w serwerach Primergy TX oraz Primergy RX obsługują technologię SpeedStep, która umożliwia dopasowywanie poboru mocy procesora do aktualnego obciążenia, optymalizując zużycie energii, ilość wydzielanego ciepła i zapewniając jak najcichszą pracę urządzeń.

 

Intel Trusted Execution Technology to technologia zapewniająca bezpieczeństwo od strony sprzętowej. Procesor sprawdza kompatybilność platformy i systemy operacyjnego pod kątem zaufania i pozwala na pracę tylko po pozytywnym ich zweryfikowaniu.

 

Klienci, którzy decydują się na wykorzystanie skalowalności serwerów Primergy i zakup dodatkowych procesorów najczęściej decydują się na urządzenia Intel Xeon E5-2620 oraz Xeon E5-2650.

 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia