OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Pamięci RAM

Fujitsu logo

Oferta Fujitsu obejmuje szeroki zakres opcji serwerowych, które pozwalają na wykorzystanie w pełni potencjału skalowalności serwerów z serii Primergy TX i Primergy RX wyposażając je w dedykowane, w pełni kompatybilne podzespoły takie jak dodatkowe kości pamięci RAM czy dyski twarde.

 

Kości pamięci RAM przeznaczone do wykorzystania w modelach Primergy TX100, TX140, TX150 i RX100  siódmej generacji oferują pamięć rzędu 2, 4 i 8 GB w standardzie DDR3, z zegarem o prędkości 1600 MHz.

 

Do nowszych serwerów Primergy TX200, RX100, RX200, RX300 siódmej generacji oraz TX150 ósmej generacji przeznaczone są pamięci o większej pojemności – 4, 8, 16 i 32 GB. Wszystkie kości pracują w technologii DDR3, która zapewnia nawet dwukrotnie szybsze działanie pamięci w porównaniu do kości DDR2 o podobnych parametrach. Prędkość zegara waha się od 1333 Mhz do 1866 MHz w pamięciach oznaczonych numerami S26361-F3793-L515 i S2631-F3793-L516.

 

Najchętniej wybieranymi przez klientów wariantami są karty pamięci RAM o pojemności 8GB, zapewniające bardzo korzystny stosunek cena/pojemność.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia