OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Kontrolery RAID

Fujitsu logo

W dziedzinie bezpieczeństwa danych przechowywanych na wewnętrznych nośnikach pamięci oraz szybkości dostępu do nich Fujitsu wyznacza nowe standardy na rynku kontrolerów RAID. Najnowszy z nich Kontroler RAID w ofercie Fujitsu to wyposażony w 8 portów Fujitsu RAID SAS 6 Gbit/s 1 GB DC3116C. 

 

Niezależnie od prędkości obsługiwanych dysków zapewnia wzrost parametrów prędkości odczytu i zapisu danych. DC3116C, jak i większość modeli jest oczywiście kompatybilne z dyskami SAS 6Gbit/s, a ponadto SAS 3Gbit/, SATA 3Gbit/s oraz 6Gbit/s. Łatwość obsługi zapewnia działający w trybie online program Fujitsu ServerView RAID Manager – prosty w instalacji i obsłudze system monitoringu i zarządzania macierzami i kontrolerami RAID.

 

Zapasowe baterie FBU gwarantujące bezpieczne przechowania danych w cache w razie nagłej utraty zasilania kontrolera są tańszą alternatywą dla zasilaczy UPS oraz baterii BBU. Oferta obejmuje także komplet akcesoriów do kontrolerów, w tym okablowanie, klucze do odblokowywania portów oraz starsze modele kontrolerów D2607 i D2616.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia