0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory Fujitsu

Fujitsu logo

Monitory oferowane przez Fujitsu to gwarancja oszczędności energii i zastosowania najnowszych technologii, zapewniających wygodną, ergonomiczną pracę.

Dzięki wszechstronności oferty Fujitsu, użytkownicy mogą dokonać wyboru w pełni dostosowanego do ich oczekiwań. Najwyższa wydajność i rozbudowane funkcjonalności sprawiają, że proponowane konstrukcje zapewniają w pełni satysfakcjonujące narzędzie pracy. Doskonała jakość obrazu i system ergonomicznych regulacji tworzą z nich komfortowe środowisko.

Nowoczesny design i łatwość obsługi sprawiają, że monitory cieszą się sporym zainteresowaniem na całym świecie. Fujitsu, pracując nad swoimi rozwiązaniami, wyeliminował wszelkie kompromisy w zakresie wydajności energetycznej i jakości. Dzięki temu produkty spotkały się z zadowoleniem ze strony użytkowników.

Szeroki wybór produktów, dedykowanych zarówno środowiskom domowym, jak i rozbudowanym stanowiskom biznesowym, pozwala na dobór optymalnego modelu, kompleksowo spełniającego potrzeby nabywców.

Urządzenia oferowane są w kilkunastu wersjach. W zakresie rozmiarów, wybierać można spośród 19″, 20″, 22″, 23″, 24″ i 27″.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia