Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Monitory Fujitsu


  Fujitsu logo

  Monitory oferowane przez Fujitsu to gwarancja oszczędności energii i zastosowania najnowszych technologii, zapewniających wygodną, ergonomiczną pracę.

  Dzięki wszechstronności oferty Fujitsu, użytkownicy mogą dokonać wyboru w pełni dostosowanego do ich oczekiwań. Najwyższa wydajność i rozbudowane funkcjonalności sprawiają, że proponowane konstrukcje zapewniają w pełni satysfakcjonujące narzędzie pracy. Doskonała jakość obrazu i system ergonomicznych regulacji tworzą z nich komfortowe środowisko.

  Nowoczesny design i łatwość obsługi sprawiają, że monitory cieszą się sporym zainteresowaniem na całym świecie. Fujitsu, pracując nad swoimi rozwiązaniami, wyeliminował wszelkie kompromisy w zakresie wydajności energetycznej i jakości. Dzięki temu produkty spotkały się z zadowoleniem ze strony użytkowników.

  Szeroki wybór produktów, dedykowanych zarówno środowiskom domowym, jak i rozbudowanym stanowiskom biznesowym, pozwala na dobór optymalnego modelu, kompleksowo spełniającego potrzeby nabywców.

  Urządzenia oferowane są w kilkunastu wersjach. W zakresie rozmiarów, wybierać można spośród 19″, 20″, 22″, 23″, 24″ i 27″.

  Aktualne promocje:
  -19%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia