Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Esprimo Desktops


  Fujitsu logo

  Stacje robocze w ofercie Fujitsu podzielone są na 3 klasy produktów pod wspólną nazwą Celsius, dopasowanych do potrzeb i budżet różnych użytkowników. Pozwala to na precyzyjne dobranie urządzeń odpowiadających wymogom przy zachowaniu kosztów inwestycji na najniższym poziomie.

   

  Celsius All-round to modele standardowe, zapewniające wydajną i płynną pracę przy wykorzystaniu standardowych aplikacji i oprogramowania biurowego. Bardziej zaawansowane stacje robocze, spełniające większe wymogi wydajności procesora i układów graficznych to Celsius Advanced. Seria ta obejmuje sprawdzone i cieszące się uznaniem klientów modele Celsius M720 i Celsius M730.

   

  Najwyższą wydajność, niezbędną przy pracy z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania graficznego i przemysłowego zapewnią stacje robocze Celsius Superior. Modele Celsius R920 i R930 zostały wyposażone w 2 procesory Intel E5.

   

  Cechą wspólną wszystkich modeli stacji roboczych Fujitsu Celsius jest niski poziom hałasu, pozwalający na wydajną pracę osób znajdujących się w ich pobliżu.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia