OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Komputery Fujitsu Esprimo

Fujitsu logo

Stacje robocze w ofercie Fujitsu podzielone są na 3 klasy produktów pod wspólną nazwą Celsius, dopasowanych do potrzeb i budżet różnych użytkowników. Pozwala to na precyzyjne dobranie urządzeń odpowiadających wymogom przy zachowaniu kosztów inwestycji na najniższym poziomie.

 

Celsius All-round to modele standardowe, zapewniające wydajną i płynną pracę przy wykorzystaniu standardowych aplikacji i oprogramowania biurowego. Bardziej zaawansowane stacje robocze, spełniające większe wymogi wydajności procesora i układów graficznych to Celsius Advanced. Seria ta obejmuje sprawdzone i cieszące się uznaniem klientów modele Celsius M720 i Celsius M730.

 

Najwyższą wydajność, niezbędną przy pracy z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania graficznego i przemysłowego zapewnią stacje robocze Celsius Superior. Modele Celsius R920 i R930 zostały wyposażone w 2 procesory Intel E5.

 

Cechą wspólną wszystkich modeli stacji roboczych Fujitsu Celsius jest niski poziom hałasu, pozwalający na wydajną pracę osób znajdujących się w ich pobliżu.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia