0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Stacje robocze Fujitsu Celsius

Fujitsu logo

Najwyższa jakość oferowanych przez Fujitsu komputerów stacjonarnych sprawia, że urządzenia od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników. Łącząc niezawodność, wszechstronność i zaawansowane technologie, pozwalają na komfortową, sprawną pracę.

Proponowana seria produktów Esprimo w kategoriach All-round, Advanced, Superior i Mini PC pozwala na wybór najlepszego dla konkretnych zastosowań rozwiązania. 


Kompletne konstrukcje są gwarancją wysokiej jakości wykonania i najnowszych technologii, pozwalających na nawet 40-procentową oszczędność kosztów energii. Także zarządzanie i konfiguracja zaprojektowane zostały tak, by zapewnić odbiorcom najwyższy komfort i intuicyjność.

Wśród oferowanych modeli są m.in. rozwiązania Esprimo P420, Esprimo P720, Esprimo P920 oraz minikomputery Esprimo Q520 i Q920, zapewniające wysoki poziom wydajności w kompaktowej obudowie. Każdy z proponowanych produktów został zaprojektowany, by usprawnić pracę użytkowników i wspierać ich codzienne działania.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia