Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic


Fujitsu logoFujitsu to korporacja rodem z Japonii. Specjalizuje się w produkcji sprzętu komputerowego, do którego należy zaliczyć superkomputery, komputery osobiste klasy PC, serwery. Dodatkowo firma działa w zakresie rozwoju i produkcji półprzewodników.

 

Historia firmy sięga okresu lat 30-tych dwudziestego wieku, kiedy to przy współpracy z Siemens firma rozpoczyna produkcję generatorów i silników elektrycznych, w celu pobudzenia działań w tym kierunku na terytorium Japonii. Firma Fujitsu przez lata rozwoju kierowała się w kierunku elektroniki, telekomunikacji i łączności, o czym świadczą komercjalne modele telefonów, komputerów osobistych, monitorów czy konsol do gier. Ostatecznie firma poprzestała na produkcji serwerów, pamięci masowych, komputerów i urządzeń klienckich takich jak tablety, notebooki, terminale oraz urządzeń peryferyjnych.

 

Serwery marki Fujitsu to kompleksowe i idealne rozwiązania dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Duża wydajność, efektywność systemów operacyjnych oraz rekordowo duża oszczędność energetyczna, uzyskana dzięki 20-letniej pracy zespołu Green IT daje klientowi pewność, że zakupiony przez niego sprzęt spełni jego najśmielsze oczekiwania.

 

Do najpopularniejszych serwerów zaliczamy modele Primergy TX (seria Tower) oraz Primergy RX (seria Rack). Bogata paleta specyfikacji z jaką można zakupić serwery, pozwalaja zachować pełną skalowalność sprzętu, która jest idealnie dostosowana do potrzeb w danym ośrodku pracy.

 

Wachlarz opcji serwerowych jakimi można rozbudować poszczególne systemy jest naprawdę duży. Znajdziemy wśród nich procesory, pamięci RAM, dyski twarde, kontrolery RAID, karty PCI, zasilacze typu HotPlug.

 

W ofercie firmy można także znaleźć stacje robocze, wśród których największą popularnością cieszy się seria CELSIUS. Stacje te składają się z wysokiej jakości komponentów, dodatkowo możliwa jest dalsza rozbudowę o kolejne elementy zwiększające wydajność poszczególnych elementów w systemie.

 

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-31%
-35%
-16%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia