0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Fujitsu

Fujitsu logoFujitsu to korporacja rodem z Japonii. Specjalizuje się w produkcji sprzętu komputerowego, do którego należy zaliczyć superkomputery, komputery osobiste klasy PC, serwery. Dodatkowo firma działa w zakresie rozwoju i produkcji półprzewodników.

 

Historia firmy sięga okresu lat 30-tych dwudziestego wieku, kiedy to przy współpracy z Siemens firma rozpoczyna produkcję generatorów i silników elektrycznych, w celu pobudzenia działań w tym kierunku na terytorium Japonii. Firma Fujitsu przez lata rozwoju kierowała się w kierunku elektroniki, telekomunikacji i łączności, o czym świadczą komercjalne modele telefonów, komputerów osobistych, monitorów czy konsol do gier. Ostatecznie firma poprzestała na produkcji serwerów, pamięci masowych, komputerów i urządzeń klienckich takich jak tablety, notebooki, terminale oraz urządzeń peryferyjnych.

 

Serwery marki Fujitsu to kompleksowe i idealne rozwiązania dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Duża wydajność, efektywność systemów operacyjnych oraz rekordowo duża oszczędność energetyczna, uzyskana dzięki 20-letniej pracy zespołu Green IT daje klientowi pewność, że zakupiony przez niego sprzęt spełni jego najśmielsze oczekiwania.

 

Do najpopularniejszych serwerów zaliczamy modele Primergy TX (seria Tower) oraz Primergy RX (seria Rack). Bogata paleta specyfikacji z jaką można zakupić serwery, pozwalaja zachować pełną skalowalność sprzętu, która jest idealnie dostosowana do potrzeb w danym ośrodku pracy.

 

Wachlarz opcji serwerowych jakimi można rozbudować poszczególne systemy jest naprawdę duży. Znajdziemy wśród nich procesory, pamięci RAM, dyski twarde, kontrolery RAID, karty PCI, zasilacze typu HotPlug.

 

W ofercie firmy można także znaleźć stacje robocze, wśród których największą popularnością cieszy się seria CELSIUS. Stacje te składają się z wysokiej jakości komponentów, dodatkowo możliwa jest dalsza rozbudowę o kolejne elementy zwiększające wydajność poszczególnych elementów w systemie.

 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia