0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Fortinet Promotion | Senetic
Usługi wdrożenia FortiGate

Wdrożenia Fortigate

Usługi wdrożenia FortiGate - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Korzystając z usług wdrożenia FortiGate, zapewnisz swojej firmie niezrównane rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego. Nasza oferta to klucz do skutecznego ochronienia Twojej infrastruktury przed wszelkimi zagrożeniami związanymi z cyberprzestępczością. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego, gotowymi pomóc Ci w zabezpieczeniu Twojego biznesu.

Funkcje FortiGate

Wiodącą rolę w naszych rozwiązaniach odgrywa FortiGate. To zaawansowane urządzenie, które nie tylko skutecznie zabezpiecza Twoją sieć, ale także analizuje ruch sieciowy. Dzięki temu jesteś zawsze krokiem przed potencjalnymi zagrożeniami, chroniąc swoją firmę w czasie rzeczywistym.

Kompleksowe wdrożenia

Nasze usługi wdrożeniowe obejmują także konfigurację urządzeń takich jak FortiSwitch, FortiAnalyzer, FortiAP oraz FortiMail. Dzięki temu Twoja sieć działa wydajnie, a bezpieczeństwo jest zapewnione na wielu poziomach. Wdrożenia są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając maksymalną efektywność.

Nasze wsparcie na każdym etapie

Nasza oferta nie kończy się na wdrożeniach. Nasz zespół ekspertów pozostaje z Tobą na dalszym etapie. Gotowi jesteśmy dostarczyć Ci wsparcia technicznego i pomocy w zarządzaniu infrastrukturą bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że jesteś pod opieką lidera w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego - Fortinet.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia