OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Fortinet Promotion | Senetic
NEW FortiGate series 40 with LTE

FortiGate Firewall/UTM Models 40-60-80 series F to seria nowoczesnych rozwiązań zapewniających niezawodną ochronę sieci przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania, które zapewni Ci pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojej sieci, to właśnie te modele są dla Ciebie.FortiGate to marka, która od lat cieszy się uznaniem wśród ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa sieciowego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, FortiGate UTM Models 40 oferuje nie tylko ochronę przed znanymi zagrożeniami, ale także skuteczną detekcję i blokadę nowych, nieznanych ataków.Co wyróżnia te modele spośród innych dostępnych na rynku rozwiązań? Przede wszystkim, ich wszechstronność. FortiGate Models 40 to urządzenia, które łączą w sobie funkcje firewalla, UTM (Unified Threat Management) oraz VPN (Virtual Private Network). Dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twoja sieć jest chroniona na wielu poziomach.Każdy z modeli z serii 40, 60, 80 posiada unikalne cechy, które warto podkreślić. FortiGate to doskonały wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują niezawodnej ochrony sieci. Natomiast modele FortiGate 60 series to idealne rozwiązanie dla większych firm, które potrzebują większej przepustowości i skalowalności. Jeśli natomiast potrzebujesz jeszcze większej mocy, to FortiGate 80 series spełni Twoje oczekiwania.Niezależnie od wybranego modelu, FortiGate Firewall/UTM Models 40-60-80 oferuje zaawansowane funkcje, takie jak zaawansowana analiza ruchu, filtrowanie treści, kontrola aplikacji czy ochrona przed atakami DDoS. Dzięki temu, Twoja sieć będzie bezpieczna, a Ty będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

Jeśli zależy Ci na niezawodnym rozwiązaniu, które zapewni Ci pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojej sieci, to FortiGate Firewall/UTM to idealny wybór. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z ofertą już dziś!

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia