OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Fortinet Promotion | Senetic
Models 40-60-80 series F

Profesjonalne Zapory sieciowe Fortinet

FortiGate Firewall/UTM to niezawodne rozwiązanie do ochrony Twojej sieci. Dzięki tym bezpiecznym switchom firmy Fortinet, zapora sieciowa staje się barierą dla wszelkich zagrożeń.

FortiGate to marka, która od lat cieszy się uznaniem wśród ekspertów ds. bezpieczeństwa sieci. Jej produkty są znane z niezawodności, wydajności i innowacyjnych rozwiązań. Seria 40-60-80 to kolejny krok w przyszłość, zapewniający jeszcze lepszą ochronę Twojej infrastruktury.

Ważną cechą tych modeli jest możliwość konfiguracji i zarządzania z jednego miejsca. Dzięki temu, nawet w przypadku rozległej sieci, masz pełną kontrolę i łatwość w zarządzaniu. Dodatkowo, FortiGate Firewall/UTM oferuje zaawansowane funkcje, takie jak aplikacje do ochrony przed wirusami, atakami DDoS, a także filtrowanie treści.

To nie wszystko! Te bezpieczne switche Fortinet są również wyposażone w zaawansowane mechanizmy zabezpieczeń, takie jak IPS (Intrusion Prevention System) i VPN (Virtual Private Network). Dzięki nim, Twoje dane są chronione przed niepożądanym dostępem, a komunikacja między oddziałami firmy staje się bezpieczna i poufna.

FortiGate modele: 40-60-80 series F to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także wydajności. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, te urządzenia zapewniają szybkie przetwarzanie danych, minimalizując opóźnienia w działaniu Twojej sieci.

Jeśli zależy Ci na niezawodności, wydajności i zaawansowanych funkcjach, to FortiGate Firewall/UTM Models 40-60-80 series F są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z ofertą już teraz. Wybierz markę, która jest synonimem bezpieczeństwa - Fortinet.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia