Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

  Poznaj legendarną ochronę Eset

  Wraz z firmą Dagma (dystrybutorem rozwiązań Eset) przygotowaliśmy dla Was cykliczne webinaria techniczne.

  Kiedy? Regularnie co tydzień - jeśli nie zdążysz w tym tygodniu, wróć do nas w następnym!
  Gdzie? Sprzed własnego komputera.
  Jak długo? Tylko 45 minut!

  Zarejestruj się już dziś i poznaj techniczną stronę biznesowych rozwiązań Eset.

  Wydarzenia odbywają się na żywo, co da Ci możliwość zadawania pytań na bieżąco.

  Wypełnienie poniższego formularza ułatwi wybór odpowiedniej licencji.
  Po uzupełnieniu wymaganych danych i wysłaniu zapytania, nasi specjaliści przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  * - pola obowiązkowe

  Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie:
  +48 32 420 92 21

  ESET to słowackie przedsiębiorstwo, którego nazwa pochodzi od imienia Izyda. Założona w 1992 roku firma od początku działalności zajmuje się problemami związanymi z bezpieczeństwem komputerów, skupiając się głównie na ochronie antywirusowej.

  Firma mająca swoją główną siedzibę w Bratysławie zaistniała na rynku dzięki oprogramowaniu antywirusowemu NOD32. Program ten był wykorzystywany zarówno do użytku domowego, korporacyjnego jak i ochrony systemów serwerowych opartych między innymi o systemy operacyjne Windows, Linux, FreeBSD. Licencje biznesowe umożliwiają zdalne zarządzanie w środowiskach wieloużytkownikowych.

  Kolejnym znaczącym produktem tego przedsiębiorstwa jest oprogramowanie ESET Smart Security. Jest to kompleksowe narzędzie do ochrony komputera przed zagrożeniami z Internetu, do których zaliczamy program antywirusowy, zaporę sieciową, filtr antyspamowy oraz antyspyware.

  Programy cechują się dużą wykrywalnością potencjalnych zagrożeń, wirusów, infekcji. Duży wpływ na taki stopień działań wynika z zastosowania zawansowanych technologii heurystycznych. Heurystyka firmy ESET umożliwia stałe poszerzanie i aktualizowanie bazy z zagrożeniami przez co dane są zawsze aktualne.

  Oprogramowanie ESET wyróżnia się także dużą szybkością skanowania i bardzo niewielkimi wymaganiami systemowymi. Prosty interfejs oraz stabilny, szybki silnik działania stawia aplikacje tego producenta w bardzo dobrym świetle.

  Biznesowa seria produktów ESET Endpoint umożliwia pełną ochronę stacji roboczych opartych o systemy operacyjne Windows, Mac OS X i Linux. Zaawansowana ochrona silnika antywirusowego i możliwość kontrolowania całej sieci z jednej konsoli ESET Remote Administrator zapewnia, że oprogramowanie staje się łatwe i przyjemne w zarządzaniu.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia