Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...

Wypełnienie poniższego formularza ułatwi wybór odpowiedniej licencji.
Po uzupełnieniu wymaganych danych i wysłaniu zapytania, nasi specjaliści przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

* - pola obowiązkowe

Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie:
+48 32 420 92 21

ESET to słowackie przedsiębiorstwo, którego nazwa pochodzi od imienia Izyda. Założona w 1992 roku firma od początku działalności zajmuje się problemami związanymi z bezpieczeństwem komputerów, skupiając się głównie na ochronie antywirusowej.

Firma mająca swoją główną siedzibę w Bratysławie zaistniała na rynku dzięki oprogramowaniu antywirusowemu NOD32. Program ten był wykorzystywany zarówno do użytku domowego, korporacyjnego jak i ochrony systemów serwerowych opartych między innymi o systemy operacyjne Windows, Linux, FreeBSD. Licencje biznesowe umożliwiają zdalne zarządzanie w środowiskach wieloużytkownikowych.

Kolejnym znaczącym produktem tego przedsiębiorstwa jest oprogramowanie ESET Smart Security. Jest to kompleksowe narzędzie do ochrony komputera przed zagrożeniami z Internetu, do których zaliczamy program antywirusowy, zaporę sieciową, filtr antyspamowy oraz antyspyware.

Programy cechują się dużą wykrywalnością potencjalnych zagrożeń, wirusów, infekcji. Duży wpływ na taki stopień działań wynika z zastosowania zawansowanych technologii heurystycznych. Heurystyka firmy ESET umożliwia stałe poszerzanie i aktualizowanie bazy z zagrożeniami przez co dane są zawsze aktualne.

Oprogramowanie ESET wyróżnia się także dużą szybkością skanowania i bardzo niewielkimi wymaganiami systemowymi. Prosty interfejs oraz stabilny, szybki silnik działania stawia aplikacje tego producenta w bardzo dobrym świetle.

Biznesowa seria produktów ESET Endpoint umożliwia pełną ochronę stacji roboczych opartych o systemy operacyjne Windows, Mac OS X i Linux. Zaawansowana ochrona silnika antywirusowego i możliwość kontrolowania całej sieci z jednej konsoli ESET Remote Administrator zapewnia, że oprogramowanie staje się łatwe i przyjemne w zarządzaniu.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-13%
-39%
-16%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia