Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Wypełnienie poniższego formularza ułatwi wybór odpowiedniej licencji.
Po uzupełnieniu wymaganych danych i wysłaniu zapytania, nasi specjaliści przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

* - pola obowiązkowe

Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie:
+48 32 420 92 21

ESET to słowackie przedsiębiorstwo, którego nazwa pochodzi od imienia Izyda. Założona w 1992 roku firma od początku działalności zajmuje się problemami związanymi z bezpieczeństwem komputerów, skupiając się głównie na ochronie antywirusowej.

Firma mająca swoją główną siedzibę w Bratysławie zaistniała na rynku dzięki oprogramowaniu antywirusowemu NOD32. Program ten był wykorzystywany zarówno do użytku domowego, korporacyjnego jak i ochrony systemów serwerowych opartych między innymi o systemy operacyjne Windows, Linux, FreeBSD. Licencje biznesowe umożliwiają zdalne zarządzanie w środowiskach wieloużytkownikowych.

Kolejnym znaczącym produktem tego przedsiębiorstwa jest oprogramowanie ESET Smart Security. Jest to kompleksowe narzędzie do ochrony komputera przed zagrożeniami z Internetu, do których zaliczamy program antywirusowy, zaporę sieciową, filtr antyspamowy oraz antyspyware.

Programy cechują się dużą wykrywalnością potencjalnych zagrożeń, wirusów, infekcji. Duży wpływ na taki stopień działań wynika z zastosowania zawansowanych technologii heurystycznych. Heurystyka firmy ESET umożliwia stałe poszerzanie i aktualizowanie bazy z zagrożeniami przez co dane są zawsze aktualne.

Oprogramowanie ESET wyróżnia się także dużą szybkością skanowania i bardzo niewielkimi wymaganiami systemowymi. Prosty interfejs oraz stabilny, szybki silnik działania stawia aplikacje tego producenta w bardzo dobrym świetle.

Biznesowa seria produktów ESET Endpoint umożliwia pełną ochronę stacji roboczych opartych o systemy operacyjne Windows, Mac OS X i Linux. Zaawansowana ochrona silnika antywirusowego i możliwość kontrolowania całej sieci z jednej konsoli ESET Remote Administrator zapewnia, że oprogramowanie staje się łatwe i przyjemne w zarządzaniu.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-28%
-14%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia