Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Licencje z numerami seryjnymi


  ESET logo

  Licencje z numerami seryjnymi to licencje elektroniczne na oprogramowanie firmy ESET, nieobejmujące dostawy produktów na nośnikach fizycznych. Po dokonaniu zakupu możliwe jest pobranie zakupionego oprogramowania wraz z kluczem licencyjnym ze strony producenta. Rozwiązanie takie zapewnia błyskawiczną dostępność oprogramowania i jego łatwą instalację. Nie wymaga także przechowywania fizycznego nośnika, które w przypadku posiadania dużej liczby licencji może być kłopotliwe.

   

  W ofercie licencji elektronicznych poza podstawowymi pozycjami z oferty takimi jak Endpoint Antivirus NOD32 czy Endpoint Security dostępne jest także oprogramowanie ESET Cybersecurity, ESET Smart Security i ESET Mobile Security.

   

  Atrakcyjnym zwłaszcza dla użytkowników domowych i małych firm rozwiązaniem jest pakiet ESET Security Pack pozwalający na objęcie kompleksową ochroną 3 komputerów i 3 smartfonów. Security Pack zawiera programy takie jak Smart Security, Antivirus NOD32. Cyber Security oraz Mobile Security i zapewnia ochronę dla użytkowników wszystkich najpopularniejszych systemów operacyjnych: Windows, Linux i Mac OS X dla komputerów oraz Android, Symbian i Windows Mobile dla smartfonów.

  Aktualne promocje:
  -53%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia